Publications Office of the EU
Itaalia-Cagliari: Enesearenduse koolituse teenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Itaalia-Cagliari: Enesearenduse koolituse teenused

  • Avaldatud
    20/07/2012
  • Tähtpäev
    20/09/2012
  • Pakkumuste avamine
    24/09/2012
  • Leping sõlmitud
    26/09/2013
  • Täna
    06/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Regione Autonoma della Sardegna. Assessorato del lavoro, formazione professionale, cooperazione e sicurezza sociale
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
80570000 Enesearenduse koolituse teenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
702,479.35 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
637,500.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

Con il presente bando si intende qualificare ed omogeneizzare le competenze presenti sul territorio in materiadi immigrazione e di relazioni interculturali e migliorare la qualità delle prestazioni offerte, così da rafforzare le capacità di accoglienza e integrazione dei cittadini stranieri da parte del territorio sardo, valorizzandone competenze e risorse e favorendo una migliore fruizione da parte dei cittadini immigrati sia dei servizi loro dedicati sia dei servizi generalmente offerti a tutti i cittadini. L'intervento è articolato in 7 aree formative sulla base delle differenti tipologie di destinatari, individuati all'articolo 6 del capitolato d'oneri, diversamente impegnati nella realizzazione di interventi specificamente rivolti alla popolazione immigrata oppure di servizi o attività rivolti all'intera cittadinanza che intercettano anche la popolazione straniera.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Teade on seotud riigihankelepinguga
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
24/09/2012 09:30
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
702,479.35 EUR
Lepingu lõplik väärtus
637,500.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Costituendo RTI con mandataria Associazione Inforjob
Postiaadress: Piazza De Gasperi 32
Linn: Padova
Sihtnumber: 35100
Riik: ITA
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.