Publications Office of the EU
Portugal-Coimbra: Õnnetusjuhtumikindlustusteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugal-Coimbra: Õnnetusjuhtumikindlustusteenused

  • Avaldatud
    19/09/2015
  • Tähtpäev
    03/11/2015
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Esitamine lõppenud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Centro Hospitalar e Universitário de Coimbra, EPE
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: PT16D Região de Aveiro
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
66512100 Õnnetusjuhtumikindlustusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
760,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
010900012016
Kirjeldus

Aquisição de serviços de seguro de acidentes de trabalho para cobertura de todos os colaboradores do Centro Hospitalar e Universitário de Coimbra, EPE.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Vortal — Comércio Eletrónico Consultadoria e Multimédia, SA
Postiaadress: Rua Prof. Fernando da Fonseca 3.º
Linn: Lisboa
Sihtnumber: 1600-616
Riik: PRT
Kontaktisik: Gestão de clientes
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Teade on seotud riigihankelepinguga
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
760,000.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ei ole kättesaadav
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.