-
Avaldatud12/04/2018
-
Tähtpäev14/05/2018
-
Pakkumuste avamine14/05/2018
-
Leping sõlmitud06/06/2018
-
Täna31/08/2026
Utiliidid
Leedu-Vilnius: Kontrollkaevude luugid
Požeminių inžinerinių tinklų šulinių apžiūros ketinių dangčių-liukų (su betoniniu užpildu) ir lietaus vandens surinkimo ketinių grotelių-trapų pirkimas
Ametlik nimi: Uždaroji akcinė bendrovė „Grinda“
Riiklik registrikood: 120153047
Postiaadress: Eigulių g. 32
Linn: Vilnius
NUTSi kood: LT
Sihtnumber: LT-03150
Riik: LTU
Kontaktisik: Vilma Matačiūnaitė
Peamine aadress: http://www.grinda.lt
Elektrooniliselt aadressil:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=393300&B=PPO
Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.