Publications Office of the EU
Prestations de traiteurs pour la communauté d'agglomération Grand Paris Sud - Lot n°4 : marché réservé aux entreprises adaptées - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prestations de traiteurs pour la communauté d'agglomération Grand Paris Sud - Lot n°4 : marché réservé aux entreprises adaptées

  • Leping sõlmitud
    13/02/2025
  • Täna
    04/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Communauté d'Agglomération Grand Paris Sud
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Hankija asukoht
NUTS code: FR104 Essonne
Ärivaldkond (peamine CPV)
55520000 Toitlustusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
360,000.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
2024M034
Kirjeldus

Prestations de traiteurs pour la communauté d'agglomération Grand Paris Sud - Lot n°4 : marché réservé aux entreprises adaptées

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Ei ole kättesaadav
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimise meetod
Kriteerium:
Liik: quality
Kirjeldus: Valeur technique
Osakaal (protsentides, täpne) : 40
Kriteerium:
Liik: price
Kirjeldus: Prix
Osakaal (protsentides, täpne) : 40
Kriteerium:
Liik: quality
Kirjeldus: Qualité gustative et visuelle
Osakaal (protsentides, täpne) : 20
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
360,000.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Entreprise Adaptée le Relais de Sillery
Postiaadress:
Linn: Epinay sur Orge
Sihtnumber: 91360
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.