Publications Office of the EU
Rootsi-Härnösand: Transporditeenused (v.a jäätmetransport) - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rootsi-Härnösand: Transporditeenused (v.a jäätmetransport)

  • Avaldatud
    08/12/2018
  • Tähtpäev
    21/01/2019
  • Leping sõlmitud
    13/02/2019
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
Yes
Hankija
Specialpedagogiska skolmyndigheten
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: SE110 Stockholms län
Hankija asukoht
NUTS code: SE321 Västernorrlands län
Ärivaldkond (peamine CPV)
60000000 Transporditeenused (v.a jäätmetransport)
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
54,000,000.00 SEK
Pakkumuse viitenumber
2 STO-2018/662
Kirjeldus

Specialpedagogiska skolmyndigheten inbjuder till anbudsgivning avseende elevresor för täckande av transportbehov/skolskjutsar till och från skolverksamheten och fritidshemsverksamhet för Manillaskolan och Hällsboskolan i Stockholm.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afjbmzvbau&GoTo=Tender
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Vaadake lingitud dokumente üksikasjade kohta
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
54,000,000.00 SEK
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: SAMTRANS Skol- och Handikapptransporter Stockholm Aktiebolag
Postiaadress: Box 6006
Linn: Solna
Sihtnumber: 171 06
Riik: SWE
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.