Publications Office of the EU
Poola-Varssavi: Analüüsiseadmed - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poola-Varssavi: Analüüsiseadmed

  • Avaldatud
    20/09/2013
  • Tähtpäev
    30/10/2013
  • Pakkumuste avamine
    30/10/2013
  • Leping sõlmitud
    09/12/2013
  • Täna
    06/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: PL Polska
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
33130000 Hambaravi ja sellega seotud erialade instrumendid ja seadmed
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
50,000.00 PLN
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
49,950.00 PLN
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
2
Pakkumuse viitenumber
242/WMW/SGGW/2013
Kirjeldus

Przedmiotem zamówienia jest dostawa spektrofotometru i RTG stomatologicznego dla Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 6 do SIWZ - „Opis przedmiotu zamówienia”.
kod CPV: 33130000-0, 38432000-2

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Submission for one or more lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Teade on seotud riigihankelepinguga
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
30/10/2013 11:00
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.