Publications Office of the EU
Itaalia-Pianoro: Kindlustusteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Itaalia-Pianoro: Kindlustusteenused

  • Avaldatud
    28/09/2022
  • Tähtpäev
    25/10/2022
  • Pakkumuste avamine
    25/10/2022
  • Leping sõlmitud
    23/12/2022
  • Täna
    04/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
Yes
Hankija
UNIONE DEI COMUNI SAVENA - IDICE
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: ITH55 Bologna
Hankija asukoht
NUTS code: ITH55 Bologna
Ärivaldkond (peamine CPV)
66510000 Kindlustusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
2,676,600.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
2,206,432.80 EUR
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
7
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

PROCEDURA APERTA SOPRA SOGLIA COMUNITARIA IN MODALITA’ TELEMATICA PER L’AFFIDAMENTO DEI SERVIZI ASSICURATIVI DELL’UNIONE DEI COMUNI SAVENA-IDICE E DEI COMUNI DI LOIANO, MONGHIDORO, MONTERENZIO, OZZANO E PIANORO

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: UNIONE DEI COMUNI SAVENA - IDICE
Postiaadress: VIALE RISORGIMENTO N. 1
Linn: PIANORO BO
NUTSi kood: ITH55
Sihtnumber: 40065
Riik: ITA
Kontaktisik: Dr.ssa Viviana Boracci
Peamine aadress: http://www.uvsi.it
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
25/10/2022 14:00
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.