Publications Office of the EU
Metsa majandamine - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

Metsa majandamine

  • Avaldatud
    17/10/2025
  • Tähtpäev
    23/10/2025
  • Pakkumuste avamine
    24/10/2025
  • Leping sõlmitud
    01/01/2026
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Mölndals stad
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: SE232 Västra Götalands län
Ärivaldkond (peamine CPV)
77231300 Metsade haldusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
16,000,000.00 SEK
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Osade arv
3
Pakkumuse viitenumber
KS 596/2025
Kirjeldus

Ülesanne hõlmab juhtimist, planeerimist ja nõustamist ning vastutab Mölndali linna metsakinnistute meetmete rakendamise eest. Tarnija majandab linna metsamaad kooskõlas elurikkuse, sotsiaalsete väärtuste ja välitegevusega seotud kestlike põhimõtete ja pikaajaliste eesmärkidega. Halduse korraldamisel konsulteeritakse omavalitsusega. Komisjon tegeleb ka uue metsamajandamiskava väljatöötamisega. Mölndali linnale kuulub praegu umbes 3300 hektarit metsa. Valitud metsamajandaja vastutab Mölndali linna metsakinnistute majandamise eest vastavalt Mölndali linna metsakinnistute strateegias sätestatud strateegilisele suunale. Strateegia suunab linna metsade majandamist ja arendamist. Metsamajandaja konsulteerib aktiivselt Mölndali linnaga, et tagada metsa majandamise vastavus linna eesmärkidele ja suunistele. Vt Mölndali linna metsamajandusettevõtete strateegia 2. lisa.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=69140&GoTo=Tender
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=69140&GoTo=Tender
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
24/10/2025 00:00
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.