Publications Office of the EU
Saksamaa-Koblenz: Tarkvara hooldus- ja parandusteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Saksamaa-Koblenz: Tarkvara hooldus- ja parandusteenused

  • Avaldatud
    10/07/2019
  • Tähtpäev
    07/08/2019
  • Pakkumuste avamine
    07/08/2019
  • Täna
    04/09/2026
Olek
Esitamine lõppenud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Bundesamt für Ausrüstung, Informationstechnik und Nutzung der Bundeswehr
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: DEA28 Euskirchen
Hankija asukoht
NUTS code: DEB1 Koblenz
Ärivaldkond (peamine CPV)
72267000 Tarkvara hooldus- ja parandusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
Y I2BB KA051 58934
Kirjeldus

Für die beim CSOCBw im Einsatz befindliche ArcSight ESM und ArcSight Logger muss die bestehende Hardware- und Software-Wartung um ein Jahr verlängert werden.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
http://www.evergabe-online.de
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
07/08/2019 14:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ei ole kättesaadav
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.