Publications Office of the EU
Itaalia-Rooma: Juhiga sõidukite rentimine reisijateveoks - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Itaalia-Rooma: Juhiga sõidukite rentimine reisijateveoks

  • Avaldatud
    28/07/2021
  • Tähtpäev
    28/10/2021
  • Leping sõlmitud
    04/05/2022
  • Täna
    06/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
Yes
Hankija
TRENITALIA S.p.A.
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: ITI43 Roma
Ärivaldkond (peamine CPV)
60170000 Juhiga sõidukite rentimine reisijateveoks
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
3,600,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,911,309.39 EUR
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
3
Pakkumuse viitenumber
27652
Kirjeldus

GPA 27652 per l’affidamento di “Accordi Quadro con unico operatore economico sui quali basare la stipula di Contratti Applicativi per l’esecuzione del Servizio di trasporto tramite automezzi con autista del personale di macchina bordo e viaggiatori della Direzione Regionale Liguria di Trenitalia SpA Stazione di Genova e provincia e Savona e provincia.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Trenitalia SpA
Postiaadress: piazza della Croce Rossa 1
Linn: Roma
NUTSi kood: ITI43
Sihtnumber: 00161
Riik: ITA
Kontaktisik: Lella Malvermi
Peamine aadress: www.acquistionline.trenitalia.it
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Raamleping, mis on sõlmitud järgmisega: single ettevõtjad
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Vaadake lingitud dokumente üksikasjade kohta
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.