Publications Office of the EU
Levés topographiques aéroportés - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Levés topographiques aéroportés

  • Avaldatud
    20/03/2025
  • Tähtpäev
    11/04/2025
  • Leping sõlmitud
    10/06/2025
  • Täna
    02/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Etablissement Public d'Aménagement Alzette-Belval
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: FRF33 Moselle
Ärivaldkond (peamine CPV)
71351810 Topograafilised teenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
60,000.00
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
2025-002
Kirjeldus

Levés topographiques aéroportés

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://urlr.me/MmsDYx
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://urlr.me/MmsDYx
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimise meetod
Kriteerium:
Liik: price
Kirjeldus: Prix des prestations forfaitaires
Osakaal (protsentides, täpne) : 60
Kriteerium:
Liik: quality
Kirjeldus: Qualité de la méthodologie proposée
Osakaal (protsentides, täpne) : 20
Kriteerium:
Liik: quality
Kirjeldus: Qualité des moyens matériels et logiciels pour réaliser l'intégralité des missions
Osakaal (protsentides, täpne) : 10
Kriteerium:
Liik: quality
Kirjeldus: Expérience et compétence des personnes affectées à la réalisation des missions de vol et de réalisation du livrable
Osakaal (protsentides, täpne) : 10
Hinnanguline väärtus
60,000.00
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: SINTEGRA selas
Postiaadress:
Linn: MEYLAN
Sihtnumber: 38241
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.