Publications Office of the EU
RAW-raamovereenkomst civieltechnische werkzaamheden regionale waterkeringen - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

RAW-raamovereenkomst civieltechnische werkzaamheden regionale waterkeringen

  • Avaldatud
    13/03/2026
  • Tähtpäev
    06/05/2026
  • Leping sõlmitud
    01/07/2026
  • Täna
    06/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Works
Uuendatud
Yes
Hankija
Wetterskip Fryslân
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
45112500 Pinnase eemaldustööd
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
18,000,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
3b4dd24f-4b3e-4c79-859c-0f2fb1ee87d2
Kirjeldus

Het werk bestaat in hoofdzaak uit: verrichten van diverse opruimingswerkzaamheden, inclusief afvoeren; grond ontgraven, leveren, vervoeren, bewerken en verwerken; leveren en plaatsen van hekwerken; aanbrengen kunstwerken en waterbouwconstructies; afwerken/inzaaien kade, rij- en werkstroken; bijkomende werkzaamheden.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://s2c.mercell.com/today/200857
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: lubatud
https://s2c.mercell.com/today/200857
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Kriteerium: Plan van Aanpak
Liik: quality
Kirjeldus: Zie Aanbestedingsleidraad. Maximale fictieve waarde: € 125.000.
Osakaal (protsentides, täpne) :
Kriteerium: Duurzaamheid
Liik: quality
Kirjeldus: Zie Aanbestedingsleidraad. Maximale fictieve waarde: € 75.000.
Osakaal (protsentides, täpne) :
Kriteerium: Prijs
Liik: price
Kirjeldus: Zie Aanbestedingsleidraad. Op basis van een RAW-bestek.
Osakaal (protsentides, täpne) :
Hinnanguline väärtus
18,000,000.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: De Waard Grondverzet B.V.
Postiaadress:
Linn: Zeewolde
Sihtnumber: 3899 XS
Riik:
Ametlik nimi: Jelle Bijlsma B.V.
Postiaadress:
Linn: Giekerk
Sihtnumber: 9061 DB
Riik:
Ametlik nimi: Loon- en Grondverzetbedrijf Luimstra B.V.
Postiaadress:
Linn: Surhuizum
Sihtnumber: 9283 TW
Riik:
Ametlik nimi: M. Westra B.V.
Postiaadress:
Linn: Franeker
Sihtnumber: 8801 PL
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.