Publications Office of the EU
Modernizacja systemu kontroli dostępu wraz z implementacją systemu zarządzania informacją o bezpieczeństwie PSIM (Physical Security Information Management) - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Modernizacja systemu kontroli dostępu wraz z implementacją systemu zarządzania informacją o bezpieczeństwie PSIM (Physical Security Information Management)

  • Avaldatud
    17/07/2025
  • Tähtpäev
    13/08/2025
  • Pakkumuste avamine
    13/08/2025
  • Leping sõlmitud
    18/09/2025
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Politechnika Śląska
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: PL229 Gliwicki
Ärivaldkond (peamine CPV)
42961100 Juurdepääsukontrollisüsteem
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
DZPZ.282.48.2025.DM
Kirjeldus

1. Przedmiot zamówienia obejmuje modernizację systemu kontroli dostępu wraz z implementacją systemu zarządzania informacją o bezpieczeństwie PSIM (Physical Security Information Management). 2. Kody CPV 42961100-1 System kontroli dostępu, 32441200-8 Sprzęt telemetryczny i sterujący 3. Termin wykonania zamówienia do 3 miesięcy od dnia zawarcia umowy.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://polsl.ezamawiajacy.pl/app/login
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://polsl.ezamawiajacy.pl/app/login
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
13/08/2025 10:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Kriteerium:
Liik: price
Kirjeldus: Cena C max 60 pkt
Osakaal (protsentides, täpne) : 60
Kriteerium:
Liik: quality
Kirjeldus: Gwarancja G max 40 pkt
Osakaal (protsentides, täpne) : 40
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Connect Sp. z o.o.
Postiaadress:
Linn: Babice
Sihtnumber: 32-600
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.