Publications Office of the EU
Prantsusmaa-Créteil: Arvutiseadmed ja nende tarvikud - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prantsusmaa-Créteil: Arvutiseadmed ja nende tarvikud

  • Leping sõlmitud
    11/09/2019
  • Täna
    31/08/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Créteil-Habitat-Semic
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: FR107 Val-de-Marne
Hankija asukoht
NUTS code: FR107 Val-de-Marne
Ärivaldkond (peamine CPV)
30200000 Arvutiseadmed ja nende tarvikud
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
127,280.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

La présente consultation, dématérialisée, concerne la fourniture de matériel informatique: des baies de stockage (2) et des prestations de service associées. Cette consultation, passée sous la forme de la procédure adaptée, est conforme aux dispositions des articles R. 2123-1, R. 2123-4 et R. 2123-5 du décret 2018-1075 du 3.12.2018.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Not applicable
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
127,280.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Orange Business Services
Postiaadress: 15 rue Rol Tanguy
Linn: Montreuil
Sihtnumber: 93558
Riik: FRA
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.