Publications Office of the EU
Saksamaa-Berliin: Reisibüroo- ja samalaadsed teenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Saksamaa-Berliin: Reisibüroo- ja samalaadsed teenused

  • Avaldatud
    09/12/2019
  • Tähtpäev
    23/01/2020
  • Pakkumuste avamine
    23/01/2020
  • Leping sõlmitud
    13/07/2020
  • Täna
    05/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Deutscher Bundestag, Referat ZR 5, Vergaben
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: DE300 Berlin
Hankija asukoht
NUTS code: DE300 Berlin
Ärivaldkond (peamine CPV)
63510000 Reisibüroo- ja samalaadsed teenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,277,219.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
ZR5-1133-2019-111-13-WI3
Kirjeldus

Geschäftsreisebüroservice für den Deutschen Bundestag.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
http://www.evergabe-online.de
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Raamleping, mis on sõlmitud järgmisega: single ettevõtjad
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
23/01/2020 14:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
1,277,219.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Westtours-Reisen GmbH
Postiaadress: Adenauerallee 76
Linn: Bonn
Sihtnumber: 53113
Riik: DEU
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.