Publications Office of the EU
Hispaania-Tarazona: Tahkete asulajäätmete kogumisteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Hispaania-Tarazona: Tahkete asulajäätmete kogumisteenused

  • Avaldatud
    04/05/2021
  • Tühistatud
    11/05/2021
  • Pakkumuste avamine
    14/06/2021
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Canceled
Lepingu liik
Services
Uuendatud
Yes
Hankija
Consejo Comarcal de la Comarca de Tarazona y el Moncayo
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: ES243 Zaragoza
Hankija asukoht
NUTS code: ES243 Zaragoza
Ärivaldkond (peamine CPV)
90511100 Tahkete asulajäätmete kogumisteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,620,190.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Menetlus on lõpetatud
Pakkumuse viitenumber
122/2021
Kirjeldus

Recogida y transporte a centro de tratamiento y/o eliminación de residuos sólidos urbanos de los municipios de la comarca de Tarazona y el Moncayo.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Consejo Comarcal de la Comarca de Tarazona y el Moncayo
Riiklik registrikood: P5000029H
Postiaadress: Plaza Carmen Viejo, 14
Linn: Tarazona
NUTSi kood: ES243
Sihtnumber: 50500
Riik: ESP
Kontaktisik: Consejo Comarcal de la Comarca de Tarazona y el Moncayo
Peamine aadress: https://contrataciondelestado.es
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
14/06/2021 10:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
1,620,190.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
Menetlus on lõpetatud
Lepingu sõlmimine
Menetlus on lõpetatud
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.