-
Avaldatud15/12/2018
-
Tähtpäev14/01/2019
-
Pakkumuste avamine15/02/2019
-
Leping sõlmitud18/07/2019
-
Täna01/09/2026
Utiliidid
Hispaania-Madrid: Teede ja muude seadmete remondi-, hooldus- ja seonduvad teenused
Ejecución de diversas operaciones de conservación y explotación en las carreteras: N-330; N-330a; N-420; 420a; N-322; N-332a; N-330 y N-330a. Provincia de Valencia.
Ametlik nimi: Dirección General de Carreteras
Riiklik registrikood: S2817015G
Postiaadress: Paseo de la Castellana 67, despacho B-750
Linn: Madrid
NUTSi kood: ES300
Sihtnumber: 28071
Riik: ESP
Kontaktisik: Dirección General de Carreteras
Peamine aadress: http://www.fomento.es
Postiaadress: C/ Tres Forques, 149
Linn: Valencia
Sihtnumber: 46014
Riik: ESP
Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.