Publications Office of the EU
Itaalia-Milano: Kunstirajatiste käitusteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Itaalia-Milano: Kunstirajatiste käitusteenused

  • Avaldatud
    27/12/2014
  • Tähtpäev
    13/02/2015
  • Pakkumuste avamine
    16/02/2015
  • Leping sõlmitud
    05/03/2015
  • Täna
    31/08/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Navigli Lombardi scarl
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
92320000 Kunstirajatiste käitusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
464,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
366,710.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

Affidamento di un appalto misto per la fornitura di piattaforme galleggianti e lo svolgimento di servizi accessori.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Teade on seotud riigihankelepinguga
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
16/02/2015 15:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
464,000.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
366,710.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Servizi Tecnici Srl
Postiaadress: San Polo 1173
Linn: Venezia
Sihtnumber: 30125
Riik: ITA
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.