Publications Office of the EU
Nicolae Iorga nimelise Braila riikliku kolledži PNRRi rahastatud projekti „Haridus tulemuslikkuse nimel“ raames didaktilise materjali pakkumine spordihoones - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

Nicolae Iorga nimelise Braila riikliku kolledži PNRRi rahastatud projekti „Haridus tulemuslikkuse nimel“ raames didaktilise materjali pakkumine spordihoones

  • Avaldatud
    08/03/2024
  • Tähtpäev
    11/04/2024
  • Pakkumuste avamine
    11/04/2024
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Esitamine lõppenud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Colegiul National "Nicolae Iorga"
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: RO221 Brăila
Ärivaldkond (peamine CPV)
37400000 Spordikaubad ja -varustus
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
4205505/2023/3
Kirjeldus

Hanke ese on projekti „Education for Performance“ raames rahaliste vahendite eraldamine vastavalt tehnilises kirjelduses esitatud nõuetele järgmiselt: Tehniline ettepanek koostatakse vastavalt tehnilisele kirjeldusele, mis on lepingu sõlmimise dokumentide lahutamatu osa. Hinnanguline kogumaksumus on 48023,00 leud ilma käibemaksuta. Rahaühik: RON Päevade arv, mille jooksul pakkujad võivad nõuda selgitusi enne pakkumuste/kandidaatide esitamise tähtaega: 20 päeva Hankija vastab selgitustaotlustele enne pakkumuste esitamise tähtaega 11 päeva jooksul

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://www.e-licitatie.ro
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://www.e-licitatie.ro
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
11/04/2024 14:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Pretul ofertei
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ei ole kättesaadav
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.