Publications Office of the EU
236/PN/2024 – UCK kirjete 241–260 ravimitega varustamine - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

236/PN/2024 – UCK kirjete 241–260 ravimitega varustamine

  • Avaldatud
    10/09/2024
  • Tähtpäev
    11/10/2024
  • Pakkumuste avamine
    11/10/2024
  • Täna
    05/09/2026
Olek
Esitamine lõppenud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: PL633 Trójmiejski
Ärivaldkond (peamine CPV)
33600000 Ravimid
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Osade arv
20
Pakkumuse viitenumber
236/PN/2024 Pozycje 241-260
Kirjeldus

1. Lepingu ese on ravimite tarnimine UCK-le sortimendis, eeldatav kogus ja SWZ lisas 3 sätestatud nõuded. 2. Hankija lubab esitada osalisi pakkumusi. Osalisi pakkumusi käsitatakse tehnilise kirjelduse 3. lisas sätestatud üksikute punktidena. Töövõtja võib esitada pakkumuse ühe või mitme eseme kohta. 3. Osana tootevalikus ja hinnakirjas TKT lisas 3 sümboliga (**) märgitud toodetest nõuab telliv pool, et pakutav preparaat lisataks ravimiprogrammides kasutatavate hüvitatavate ravimite kataloogi või keemiaravis kasutatavate hüvitatavate ravimite kataloogi. 4. Tellija täpsustas sortimendis ja hinnakirjas pakendamisviisi. Toodete puhul, mille kohta selline kirjeldus puudub, võib töövõtja pakkuda mis tahes pakendamisviisi, mis vastab telliva poole poolt nõutavale kogusele, mis on märgitud kaubaartiklis. Töövõtja peab hindama kavandatud pakendamismeetodit koos asjakohase arvutusega. 5. Tarned tehakse järjestikku, kogustes ja sortimendis vastavalt Tellija osalisele tellimusele 2 päeva jooksul alates tellimuse esitamise kuupäevast. Töövõtja on kohustatud toimetama tellitud tootevaliku omal kulul haigla apteeki. 6. Hankija nõuab, et pakutavate ravimite hinnad ei oleks kõrgemad kui artiklis 3 osutatud ametlikud hinnad. 12. mai 2011. aasta seaduse (eritoiduks ettenähtud toiduainete ja meditsiiniseadmete ravimite hüvitamise kohta) (Poola ametlik väljaanne 11.122.696) artiklid 1 ja 2, mida kohaldatakse pakkumuste esitamise päeval, kui see on asjakohane. 7. Pakutavad ravimid peavad vastama 6. septembri 2001. aasta ravimiseadusele (Poola ametlik väljaanne nr Seaduste kogu 2022, punkt 2301), kui see on asjakohane. Pakutavatel ravimitel peab olema Poolas müügiluba ravimiseaduse artiklis 3 või 4a sätestatud tingimustel. 8. Hankija lubab esitada samaväärse pakkumuse punktide 26, 30, 260, 261, 262 kohta. Tellija teatab, et lepingu eseme kirjelduses kasutatud pärisnimed täpsustavad tellitud sortimendi nõutava standardi. Hankija lubab esitada samaväärsete kvaliteediparameetritega pakkumusi, mille keemiline koostis põhiainete osas on sama. Samaväärsuse tingimuse täitmist tõendab töövõtja.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://portal.smartpzp.pl/uck.gdansk/public/postepowanie?postepowanie=73621096
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://portal.smartpzp.pl/uck.gdansk/public/postepowanie?postepowanie=73621096
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
11/10/2024 10:00
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.