Publications Office of the EU
Itaalia-Rooma: Rõivad, jalatsid, reisitarbed ja manused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Itaalia-Rooma: Rõivad, jalatsid, reisitarbed ja manused

  • Avaldatud
    09/12/2019
  • Tähtpäev
    20/01/2020
  • Pakkumuste avamine
    21/01/2020
  • Leping sõlmitud
    30/06/2020
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Ministero dell'Interno — Dipartimento della pubblica sicurezza — Direzione centrale dei servizi tecnico logistici e della gestione patrimoniale — Ufficio attività contrattuali per il vestiario, l'equipaggiamento e l'armamento della Polizia di Stato
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: IT Italia
Hankija asukoht
NUTS code: ITI Centro (IT)
Ärivaldkond (peamine CPV)
18000000 Rõivad, jalatsid, reisitarbed ja manused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
8,314,350.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
5,197,257.80 EUR
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
14
Pakkumuse viitenumber
FL 401
Kirjeldus

Procedura aperta al minor prezzo per la fornitura di manufatti di abbigliamento sportivo e vestiario per il personale della Polizia di stato FL 401.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Ministero dell'interno — Dipartimento della pubblica sicurezza — Direzione centrale dei servizi tecnico logistici e della gestione patrimoniale — Ufficio attività contrattuali per il vestiario l'equipaggiamento e l'armamento della Polizia di stato
Riiklik registrikood: FL 401
Postiaadress: Via del Castro Pretorio 5
Linn: Roma
NUTSi kood: ITI
Sihtnumber: 00185
Riik: ITA
Kontaktisik: Dott.ssa Catia Colautti
Peamine aadress: https://www.poliziadistato.it/articolo/18095de7bf739e46d558267760
Elektrooniliselt aadressil:
www.acquistinretepa.it
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
21/01/2020 14:00
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.