Publications Office of the EU
Prantsusmaa-Beauvais: Insener-tehnilised teenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prantsusmaa-Beauvais: Insener-tehnilised teenused

  • Avaldatud
    22/10/2021
  • Tähtpäev
    23/11/2021
  • Pakkumuste avamine
    24/11/2021
  • Leping sõlmitud
    15/03/2022
  • Täna
    31/08/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
département de l'oise
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: FRE22 Oise
Hankija asukoht
NUTS code: FRE22 Oise
Ärivaldkond (peamine CPV)
71300000 Insener-tehnilised teenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
750,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
643,825.00 EUR
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
2
Pakkumuse viitenumber
CG_60_20211012W2_02
Kirjeldus

le marché public a pour objet la réalisation des prestations d'aménagement foncier agricole et forestier prévues au titre II du livre 1er du code rural et de la pêche maritime, dans le cadre de la réalisation de grands ouvrages linéaires (Rn2 boissy fresnoy - peroy les gombries et Rn31 section CATENOY - bois de lihus) se répartissant en 2 lots :
- lot 1: Rn2 BOISSY-FRESNOY - peroy-Les-Gombries.
- Lot 2: Rn31 section CATENOY - bois de lihus

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://www.marches-securises.fr/perso/cg60/
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Raamleping, mis on sõlmitud järgmisega: single ettevõtjad
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
24/11/2021 09:00
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.