Publications Office of the EU
Taani-Odense: Laboriseadmed, optika- ja täppisinstrumendid (v.a klaasid) - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Taani-Odense: Laboriseadmed, optika- ja täppisinstrumendid (v.a klaasid)

  • Leping sõlmitud
    07/12/2022
  • Täna
    03/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Medicoteknik
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: DK031 Fyn
Hankija asukoht
NUTS code: DK031 Fyn
Ärivaldkond (peamine CPV)
38000000 Laboriseadmed, optika- ja täppisinstrumendid (v.a klaasid)
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
4,736,252.00 DKK
Pakkumuse viitenumber
15868
Kirjeldus

Indkøb af: 1. stk. Massespektrometer til identifikation af bakterier og svampe - Vitek MS

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Not applicable
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Not specified
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
4,736,252.00 DKK
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: BioMerieux Danmark ApS
Postiaadress: Lautruphøj 1-3
Linn: Ballerup
Sihtnumber: 2750
Riik: DNK
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.