Publications Office of the EU
Portugal-Sintra: Setteveoteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugal-Sintra: Setteveoteenused

  • Avaldatud
    22/02/2019
  • Tähtpäev
    25/03/2019
  • Pakkumuste avamine
    26/03/2019
  • Leping sõlmitud
    31/05/2019
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Serviços Municipalizados de Água e Saneamento de Sintra
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: PT170 Área Metropolitana de Lisboa
Hankija asukoht
NUTS code: PT170 Área Metropolitana de Lisboa
Ärivaldkond (peamine CPV)
90513700 Setteveoteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
267,750.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
266,475.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
CP 03PF/2019
Kirjeldus

Prestação de serviços de transporte e encaminhamento de lamas de ETAR, para valorização agrícola.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Serviços Municipalizados de Água e Saneamento de Sintra
Riiklik registrikood: 680000054
Postiaadress: Avenida Movimento das Forças Armadas, 16
Linn: Sintra
NUTSi kood: PT170
Sihtnumber: 2714-503
Riik: PRT
Peamine aadress: http://portugal.vortal.biz
Elektrooniliselt aadressil:
http://portugal.vortal.biz
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
26/03/2019 10:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
267,750.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
266,475.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Terra Fértil, Gestão e Valorização de Resíduos, S. A.
Postiaadress:
Linn: Setúbal
Sihtnumber: 2900-316
Riik: PRT
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.