Publications Office of the EU
Poola-Wałbrzych: Meditsiinilised tarbekaubad - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poola-Wałbrzych: Meditsiinilised tarbekaubad

  • Avaldatud
    25/05/2020
  • Tähtpäev
    26/06/2020
  • Pakkumuste avamine
    26/06/2020
  • Leping sõlmitud
    03/07/2020
  • Täna
    06/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Specjalistyczny Szpital im. dr. Alfreda Sokołowskiego
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: PL Polska
Hankija asukoht
NUTS code: PL Polska
Ärivaldkond (peamine CPV)
33140000 Meditsiinilised tarbekaubad
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,204,634.00 PLN
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
7
Pakkumuse viitenumber
Zp/26/PN-25/20
Kirjeldus

Liczba pakietów – 7:
— pakiet nr 1 – opatrunki specjalistyczne,
— pakiet nr 2 – jednorazowa rękojeść staplera endoskopowego,
— pakiet nr 3 – ściereczki jednorazowego użytku do mycia stołów operacyjnych,
— pakiet nr 4 – elektrody do termolezji,
— pakiet nr 5 – sterylna osłona na uchwyty lampy operacyjnej,
— pakiet nr 6 – ubrania operacyjne jednorazowego użytku,
— pakiet nr 7 – kasetki histopatologiczne.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://platformazakupowa.pl/zdrowie_walbrzych
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
26/06/2020 09:00
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.