Publications Office of the EU
Hispaania-Salamanca: Naftatooted, kütused, elekter ja muud energiaallikad - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Hispaania-Salamanca: Naftatooted, kütused, elekter ja muud energiaallikad

  • Avaldatud
    11/04/2022
  • Tähtpäev
    10/05/2022
  • Pakkumuste avamine
    30/06/2022
  • Täna
    02/09/2026
Olek
Esitamine lõppenud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Consejo de Administración de Turismo, Comercio y Promoción Económica de Salamanca, S.A.U.
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: ES415 Salamanca
Hankija asukoht
NUTS code: ES415 Salamanca
Ärivaldkond (peamine CPV)
09000000 Naftatooted, kütused, elekter ja muud energiaallikad
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
259,200.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
TUR 2022/1
Kirjeldus

Suministro combustible gasóleo C (calefacción) con destino a la instalación térmica del Palacio de Congresos y Exposiciones de Castilla y León en Salamanca.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Consejo de Administración de Turismo, Comercio y Promoción Económica de Salamanca, S.A.U.
Riiklik registrikood: A37400215
Postiaadress: Plaza Mayor 32
Linn: Salamanca
NUTSi kood: ES415
Sihtnumber: 37002
Riik: ESP
Kontaktisik: Consejo de Administración de Turismo, Comercio y Promoción Económica de Salamanca, S.A.U.
Peamine aadress: https://contrataciondelestado.es
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
30/06/2022 08:30
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
259,200.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ei ole kättesaadav
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.