Publications Office of the EU
AVATUD KONKURENTSIVÕIME TEGEVUSE KOHTA PROJEKTI „Mahepõllumajandus Euroopas: Viis, kuidas „olla” - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

AVATUD KONKURENTSIVÕIME TEGEVUSE KOHTA PROJEKTI „Mahepõllumajandus Euroopas: Viis, kuidas „olla”

  • Avaldatud
    23/04/2024
  • Tähtpäev
    08/05/2024
  • Pakkumuste avamine
    10/05/2024
  • Täna
    02/09/2026
Olek
Esitamine lõppenud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
FEDERBIO - FEDERAZIONE ITALIANA AGRICOLTURA BIOLOGICA E BIODINAMICA
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: ITH55 Bologna
Ärivaldkond (peamine CPV)
79416000 Suhtekorraldusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
62,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

FederBio kuulutab välja hankemenetluse, et valida avatud konkurentsipõhise menetluse teel välja spetsialiseerunud tarnija, kes vastutab WP5 TEABELEHTEDe raames meetmete võtmise eest, mille eesmärk on saavutada eesmärgid, mis on sätestatud kolmeaastases programmis „Organic Farming in Europe – a way of BEING“ – ACRONIMO „BEING ORGANIC in EU“, mille eesmärk on aidata kaasa kestlikule toidusüsteemile, et toetada Euroopa rohelist kokkulepet, eelkõige strateegia „Talust taldrikule“ eesmärk liikuda õiglaste, tervislike, kliimamuutustele vastupanuvõimeliste ja keskkonnasõbralike toidusüsteemide suunas alates esmatootmisest kuni tarbimiseni, eelkõige eesmärk eraldada 2030. aastaks vähemalt 25 % ELi põllumajandusmaast mahepõllumajandusele. Projekti „BEING ORGANIC in EU“ eesmärk on aidata kaasa üleminekule kestlikule toidutootmisele ja -tarbimisele ning selles on seatud SMART-eesmärgid, võttes arvesse ka varasematest analüüsidest saadud kogemusi. Projektis pakutakse iga eesmärgi jaoks välja konkreetsed näitajad, mida kasutatakse programmi mõju ja mõju jälgimiseks projekti rakendamise iga aasta kohta. Asutused, mis vastavad allpool loetletud asjakohastes ELi määrustes sätestatud nõuetele (mitte ammendavalt: Suhtekorraldus-, müügiedendus-, teavitus-, ürituste korraldamise, reklaamikampaaniate ja pressivaldkonnas kogenud asutusi või ettevõtteid kutsutakse üles esitama pakkumust (tehnilist ettepanekut) dokumendis „TEHNIKAPITOLAAT” kirjeldatud juhiste ja veebisaidil www.feder.bio kättesaadavates dokumentides kirjeldatud teabe alusel.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://feder.bio/organic-farming-europe-way-of-being-acronym-being-organic-eu-wp5-communication-tools-bando-gara-la-selezione-fornitori-2/
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: lubatud
https://feder.bio/organic-farming-europe-way-of-being-acronym-being-organic-eu-wp5-communication-tools-bando-gara-la-selezione-fornitori-2/
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
10/05/2024 15:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Ei ole kättesaadav
Hinnanguline väärtus
62,000.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ei ole kättesaadav
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.