-
Leping sõlmitud21/05/2025
-
Täna01/09/2026
Utiliidid
241A000015-Reagentes análises clinicas Serviço Patologia Clinica-24/26
Reagentes análises clinicas Serviço Patologia Clinica-24/26 (LT26)
Liik: price
Kirjeldus: Preço
Osakaal (protsentides, täpne) :
Postiaadress:
Linn: SINTRA
Sihtnumber: 2710-693
Riik:
Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.