Publications Office of the EU
PL-Olsztyn: Närvisüsteemi ja meeleelundite ravimid - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Olsztyn: Närvisüsteemi ja meeleelundite ravimid

  • Avaldatud
    01/10/2011
  • Tähtpäev
    08/11/2011
  • Pakkumuste avamine
    08/11/2011
  • Leping sõlmitud
    29/11/2011
  • Täna
    04/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Miejski Szpital Zespolony w Olsztynie
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: PL622 Olsztyński
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
33600000 Ravimid
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
5,037,989.94 PLN
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Osade arv
49
Pakkumuse viitenumber
DZZ-382-37/11
Kirjeldus

Dostawa produktów leczniczych sukcesywnie przez 12 miesięcy.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Submission for one or more lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Teade on seotud riigihankelepinguga
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
08/11/2011 10:30
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.