Publications Office of the EU
„Доставка, монтаж и гаранционно обслужване на климатизатори за висок стенен монтаж за нуждите на Централно управление (ЦУ) на МВнР“ - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

„Доставка, монтаж и гаранционно обслужване на климатизатори за висок стенен монтаж за нуждите на Централно управление (ЦУ) на МВнР“

  • Avaldatud
    01/07/2024
  • Tähtpäev
    01/08/2024
  • Pakkumuste avamine
    02/08/2024
  • Leping sõlmitud
    26/11/2024
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
МИНИСТЕРСТВО НА ВЪНШНИТЕ РАБОТИ
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: BG411 София (столица)
Ärivaldkond (peamine CPV)
42512200 Seinapealsed kliimaseadmed
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
60,000.00 BGN
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
351161
Kirjeldus

Предметът на настоящата поръчка включва доставката, монтажа, инсталацията и пускането в експлоатация на всеки от изискваните видове и заявените по време на изпълнение на договора количества климатизатори, както и за гаранционното им обслужване в рамките на гаранционния срок, включващо профилактиката, поддръжката, плановите и аварийните ремонти на съответния климатизатор.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://app.eop.bg/today/351161
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://app.eop.bg/today/351161
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
02/08/2024 13:00
Lepingu sõlmimise meetod
най-ниска цена по чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП
Hinnanguline väärtus
60,000.00 BGN
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: ВИМАКС КЛИМА ООД
Postiaadress:
Linn: гр. София
Sihtnumber: 1799
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.