Publications Office of the EU
Reinigung, VHS 9, Lazarettgasse 27 - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Reinigung, VHS 9, Lazarettgasse 27

  • Avaldatud
    07/03/2024
  • Tähtpäev
    08/04/2024
  • Pakkumuste avamine
    08/04/2024
  • Leping sõlmitud
    02/07/2024
  • Täna
    03/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Magistrat der Stadt Wien - Magistratsabteilung 34
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: AT130 Wien
Ärivaldkond (peamine CPV)
90911200 Hoonete puhastusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
9,947.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
MA 34-BM2-DRO-320060-2024
Kirjeldus

siehe Ausschreibungsunterlagen

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://www.wien.gv.at/Vergabeportal/Detail/175981
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://www.wien.gv.at/Vergabeportal/Detail/175981
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
08/04/2024 10:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Kriteerium:
Liik: price
Kirjeldus: niedrigster Preis
Osakaal (protsentides, täpne) : 100
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
9,947.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Kanta Gesellschaft m.b.H.
Postiaadress:
Linn: Wien
Sihtnumber: 1232
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.