Publications Office of the EU
Tšehhi-Olomouc: Laboriseadmed, optika- ja täppisinstrumendid (v.a klaasid) - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tšehhi-Olomouc: Laboriseadmed, optika- ja täppisinstrumendid (v.a klaasid)

  • Avaldatud
    08/06/2020
  • Tähtpäev
    08/07/2020
  • Pakkumuste avamine
    08/07/2020
  • Leping sõlmitud
    11/08/2020
  • Täna
    31/08/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Univerzita Palackého v Olomouci
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: CZ071 Olomoucký kraj
Hankija asukoht
NUTS code: CZ071 Olomoucký kraj
Ärivaldkond (peamine CPV)
38000000 Laboriseadmed, optika- ja täppisinstrumendid (v.a klaasid)
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
390,000.00 CZK
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
294,434.00 CZK
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

Předmětem veřejné zakázky je dodávka lyofilizátoru. Tato veřejná zakázka souvisí s realizací projektu: „Zkvalitnění studijního prostředí“, reg.č. CZ.02.2.67/0.0/0.0/18_057/0013296, v rámci Operačního programu Výzkum, Vývoj a Vzdělávání.
Předmětem veřejné zakázky je vedle samotné dodávky také instalace, zaškolení obsluhy kvalifikovaným pracovníkem a zajištění záručního servisu. Podrobná technická specifikace je uvedena v čl. 2 odst. 2.2 Zadávací dokumentace.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://zakazky.upol.cz/vz00003993
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
08/07/2020 09:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
390,000.00 CZK
Lepingu lõplik väärtus
294,434.00 CZK
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Fisher Scientific, spol. s.r.o.
Postiaadress: Kosmonautů 324
Linn: Pardubice, Polabiny
Sihtnumber: 530 09
Riik: CZE
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.