Publications Office of the EU
Prantsusmaa-Lyon: Tarkvara hooldus- ja parandusteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prantsusmaa-Lyon: Tarkvara hooldus- ja parandusteenused

  • Avaldatud
    16/04/2021
  • Tähtpäev
    19/05/2021
  • Pakkumuste avamine
    20/05/2021
  • Leping sõlmitud
    12/07/2021
  • Täna
    03/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Métropole de Lyon
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: FRK26 Rhône
Hankija asukoht
NUTS code: FRK26 Rhône
Ärivaldkond (peamine CPV)
72267000 Tarkvara hooldus- ja parandusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
600,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
600,000.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
21dinsi13
Kirjeldus

Business Object est un logiciel d'informatique décisionnel. Il permet de construire des requêtes, des rapports d'analyse à partir de données issues des applications des domaines suivants: ressources humaines, finances, solidarité, bâtiments, développement urbain, développement responsable… Toutes les directions de la Métropole utilisent cet outil quotidiennement afin d'avoir à disposition leurs tableaux de bord permettant de faire du contrôle et du pilotage de leurs politiques publiques. À ce jour, près de 1 000 agents utilisent cet outil décisionnel. Il s'agit d'un achat récurrent.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
http://www.marchespublics.grandlyon.com
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Raamleping, mis on sõlmitud järgmisega: single ettevõtjad
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
20/05/2021 08:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
600,000.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
600,000.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Decivision
Postiaadress: 72 rue Riquet
Linn: Toulouse
Sihtnumber: 31000
Riik: FRA
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.