Publications Office of the EU
Bulgaaria-Pazardzhik: Trükised ja seonduvad tooted - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

Bulgaaria-Pazardzhik: Trükised ja seonduvad tooted

  • Avaldatud
    07/04/2018
  • Tähtpäev
    17/05/2018
  • Pakkumuste avamine
    18/05/2018
  • Leping sõlmitud
    09/08/2018
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Община Пазарджик
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: BG423 Пазарджик
Hankija asukoht
NUTS code: BG423 Пазарджик
Ärivaldkond (peamine CPV)
22000000 Trükised ja seonduvad tooted
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
37,184.00 BGN
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
26,100.00 BGN
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
2
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

Обществената поръчка предвижда изработването на банери, които ще бъдат използвани при провеждането на начална и на заключителна пресконференция по проекта за 3-те обекта – Пазарджик – 2 инсталации, Белово и Септември; дизайна и отпечатването на дипляни за представяне на резултатите при приключване на проекта; изработването и монтажа на билборди и постоянни табели. Билбордите ще бъдат монтирани преди стартирането на СМР по проекта, в чийто обхват попадат 3-те обекта на интервенция, на посочени от бенефициента места. Постоянните обяснителни табели ще бъдат монтирани след приключване на строителните работи по трите обекта на проекта. Изработване на плакати, стикери за брандиране на оборудването, брошури, папки, тефтери, тениски, шапки, моливи, химикали, флашки памет. Поръчката предвижда и организация, анонсиране и провеждане на пресконференции чрез 2 информационни събития на всеки от обектите, публикации в медиите – печатни и електронни медии. Организация и провеждане на официални церемонии „Първа копка” и „Откриване”.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Община Пазарджик
Riiklik registrikood: 000351736
Postiaadress: бул. „България“ № 2
Linn: Пазарджик
NUTSi kood: BG423
Sihtnumber: 4400
Riik: BGR
Kontaktisik: Димитричка Ладжова
Peamine aadress: https://www.pazardzhik.bg
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
18/05/2018 10:00
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.