-
Avaldatud08/05/2026
-
Tähtpäev08/06/2026
-
Pakkumuste avamine08/06/2026
-
Leping sõlmitud25/06/2026
-
Täna01/09/2026
Utiliidid
Odbiór i zagospodarowanie odpadów z terenu Gminy Radków. Część 3. Odbiór odpadów komunalnych wytwarzanych przez właścicieli nieruchomości niezamieszkałych z terenu Gminy Radków oraz ich transport do instalacji komunalnych w Ścinawce Dolnej nr 86
1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych wytwarzanych przez właścicieli nieruchomości niezamieszkałych z terenu Gminy Radków oraz ich transport do instalacji komunalnych zlokalizowanych w Ścinawce Dolnej nr 86. 1.1. Zamawiający przewiduje, że w okresie trwania umowy tj. 12 miesięcy od dnia podpisania umowy z terenu Gminy Radków będzie odbieranych nie więcej niż 183,00 Mg odpadów komunalnych z tego: 1) zmieszane odpady komunalne - 146,00 Mg 2) inne odpady nie ulegające biodegradacji - 37,00 Mg Razem 183,00 Mg
https://platformazakupowa.pl/transakcja/1301244
https://platformazakupowa.pl/transakcja/1301244
Postiaadress:
Linn: Radków
Sihtnumber: 57-420
Riik:
Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.