Publications Office of the EU
P-Angra do Heroísmo: Koolimajade ehitustööd - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

P-Angra do Heroísmo: Koolimajade ehitustööd

  • Avaldatud
    07/06/2011
  • Tähtpäev
    02/08/2011
  • Pakkumuste avamine
    03/08/2011
  • Leping sõlmitud
    12/04/2012
  • Täna
    06/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Works
Uuendatud
No
Hankija
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: PT200 Região Autónoma dos Açores
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
45214200 Koolimajade ehitustööd
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
6,000,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
10,499,403.34 EUR
Pakkumuse viitenumber
Concurso Público n.º3/2011-SREF/DREF
Kirjeldus

A empreitada consiste na construção do corpo do auditório da escola secundária domingos rebelo.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Teade on seotud riigihankelepinguga
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
03/08/2011 10:30
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
6,000,000.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
10,499,403.34 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Consórcio Marques, SA, Somague-Ediçor, Engenharia, SA, Tecnovia-Açores-Sociedade de Empreitadas, SA
Postiaadress: Rua Joaquim Marques, nº 34
Linn: Ponta Delgada
Sihtnumber: 9501-950
Riik: PRT

Ametlik nimi: Consórcio Marques, SA, Somague-Ediçor-Engenharia, SA, Tecnovia-Açores - Sociedade de Empreitadas, SA
Postiaadress: Rua Joaquim Marques, nº 34
Linn: Ponta Delgada
Sihtnumber: 9500-950
Riik: PRT
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.