Publications Office of the EU
Bulgaaria-Sofia: Elektriarvestid - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgaaria-Sofia: Elektriarvestid

  • Avaldatud
    27/06/2018
  • Tähtpäev
    30/08/2018
  • Pakkumuste avamine
    31/08/2018
  • Leping sõlmitud
    18/01/2019
  • Täna
    02/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
„ЧЕЗ Разпределение България“ АД
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: BG411 София (столица)
Hankija asukoht
NUTS code: BG411 София (столица)
Ärivaldkond (peamine CPV)
38554000 Elektriarvestid
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
500,000.00 BGN
Pakkumuse viitenumber
PPD18-052
Kirjeldus

Управителният съвет на „ЧЕЗ Разпределение България“ АД, вписано в Търговския регистър при Агенция по вписванията с ЕИК 130277958, като секторен възложител на обществени поръчки по смисъла на чл. 5, ал. 4, т. 2 от Закона за обществените поръчки (ЗОП), извършващ секторна дейност по чл. 123, т. 2 във връзка с чл. 125, ал. 1, т. 1 от ЗОП и § 2, т. 60 от ДР на ЗОП въз основа на специални или изключителни права по смисъла на § 2, т. 47 от ЗОП, открива и провежда „открита“ по вид процедура за възлагане на обществена поръчка с предмет „Доставка на трифазни статични електромери с клас на точност 1,0, многотарифни, за индиректно свързване, с дисплей и софтуер, с интегриран часовников превключвател“.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: „ЧЕЗ Разпределение България” АД
Riiklik registrikood: 130277958
Postiaadress: Бул. „Цариградско шосе” № 159, БенчМарк бизнес център
Linn: София
NUTSi kood: BG411
Sihtnumber: 1784
Riik: BGR
Kontaktisik: Светлана Илиева
Peamine aadress: www.cez-rp.bg
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
31/08/2018 10:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
500,000.00 BGN
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Ел-Тим ЕООД
Postiaadress: ул. Г. Бенковски № 50-9
Linn: Хасково
Sihtnumber: 6300
Riik: BGR
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.