Publications Office of the EU
Kreeka-Ateena: Tomograafiaseadmed - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Kreeka-Ateena: Tomograafiaseadmed

  • Avaldatud
    12/11/2011
  • Tähtpäev
    09/01/2012
  • Pakkumuste avamine
    10/01/2012
  • Leping sõlmitud
    20/12/2013
  • Täna
    05/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
1η Υ.ΠΕ. Αττικής ΓΝΝΘΑ "Η Σωτηρία"
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
33115000 Tomograafiaseadmed
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
528,455.28 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
649,440.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
31228/09-11-2011
Kirjeldus

Προμήθεια 1 συστήματος αξονικής τομογραφίας 64 τόμων (τύπος Ι)

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Not specified
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Teade on seotud riigihankelepinguga
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
10/01/2012 11:00
Lepingu täitmise asukoht
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
528,455.28 EUR
Lepingu lõplik väärtus
649,440.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: ΦΙΛΙΠΣ Ελλάς ΑΕΒΕ
Postiaadress: Τζαβέλλα 1-3
Linn: Αθήνα, Χαλάνδρι
Sihtnumber: 152 31
Riik: GRC
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.