Publications Office of the EU
PL-Strzelce Opolskie: Krediteerimisteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Strzelce Opolskie: Krediteerimisteenused

  • Avaldatud
    27/07/2011
  • Tähtpäev
    01/09/2011
  • Pakkumuste avamine
    01/09/2011
  • Leping sõlmitud
    28/09/2011
  • Täna
    02/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: PL524 Opolski
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
66113000 Krediteerimisteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
2,472,208.33 PLN
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
2,702,966.77 PLN
Pakkumuse viitenumber
ZP.271.1.11.2011
Kirjeldus

Przedmiotem zamówienia jest udzielenie Gminie Strzelce Opolskie kredytu długoterminowego, przeznaczonego na częściowe sfinansowanie zadań inwestycyjnych i remontowych realizowanych lub planowanych do realizacji przez Gminę Strzelce Opolskie.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Teade on seotud riigihankelepinguga
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
01/09/2011 09:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
2,472,208.33 PLN
Lepingu lõplik väärtus
2,702,966.77 PLN
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: BRE BANK SA Oddział Korporacyjny Opole
Postiaadress: ul. Książąt Opolskich 29
Linn: Opole
Sihtnumber: 45-005
Riik: POL
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.