Publications Office of the EU
AT-Sankt Pölten: Liftid, skipptõstukid, tõstukid, eskalaatorid ja liikuvad kõnniteed - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

AT-Sankt Pölten: Liftid, skipptõstukid, tõstukid, eskalaatorid ja liikuvad kõnniteed

  • Avaldatud
    14/07/2011
  • Tähtpäev
    10/08/2011
  • Pakkumuste avamine
    11/08/2011
  • Leping sõlmitud
    24/02/2012
  • Täna
    03/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Works
Uuendatud
No
Hankija
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: AT12 Niederösterreich
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
42416000 Liftid, skipptõstukid, tõstukid, eskalaatorid ja liikuvad kõnniteed
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,978,070.24 EUR
Pakkumuse viitenumber
BD6-LKH-91/120-2011
Kirjeldus

LKT Mödling - 595.1 Fördertechnische Anlagen.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Teade on seotud riigihankelepinguga
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
11/08/2011 14:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
1,978,070.24 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: KONE AG
Postiaadress: Peppertstraße 33/6
Linn: Sankt Pölten
Sihtnumber: 3100
Riik: AUT
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.