Publications Office of the EU
Prantsusmaa-La Roche-sur-Yon: Sõidukite ja nendega seotud vahendite remondi-, hooldus- ja seonduvad teenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prantsusmaa-La Roche-sur-Yon: Sõidukite ja nendega seotud vahendite remondi-, hooldus- ja seonduvad teenused

  • Avaldatud
    13/11/2020
  • Tähtpäev
    14/12/2020
  • Pakkumuste avamine
    14/12/2020
  • Leping sõlmitud
    21/04/2021
  • Täna
    05/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
Yes
Hankija
SDIS 85
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: FRG05 Vendée
Hankija asukoht
NUTS code: FRG05 Vendée
Ärivaldkond (peamine CPV)
50100000 Sõidukite ja nendega seotud vahendite remondi-, hooldus- ja seonduvad teenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,780,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,698,000.00 EUR
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
18
Pakkumuse viitenumber
AO2007
Kirjeldus

Prestations de maintenance pour les véhicules légers, véhicules utilitaires, poids-lourds et bateaux, prestations de carrosserie pour les véhicules légers et poids-lourds, fourniture et montage de pneumatiques pour les poids-lourds.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://sdis85.e-marchespublics.com
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Raamleping, mis on sõlmitud järgmisega: several ettevõtjad
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
14/12/2020 12:30
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.