Publications Office of the EU
Saksamaa-Münster: Põrandakattetööd - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Saksamaa-Münster: Põrandakattetööd

  • Avaldatud
    26/12/2018
  • Tähtpäev
    05/02/2019
  • Pakkumuste avamine
    05/02/2019
  • Täna
    03/09/2026
Olek
Esitamine lõppenud
Lepingu liik
Works
Uuendatud
No
Hankija
Bau- und Liegenschaftsbetrieb NRW
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: DEA35 Coesfeld
Hankija asukoht
NUTS code: DEA33 Münster, Kreisfreie Stadt
Ärivaldkond (peamine CPV)
45432130 Põrandakattetööd
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
060-18-001029
Kirjeldus

Fachhochschule f. Finanzen Nordkirchen – 150 neue Wohneinheiten – Schlosserarbeiten;

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://evergabe.blb.nrw.de/Vergabe/notice/CXPUYYNYKFF
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
05/02/2019 11:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ei ole kättesaadav
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.