Publications Office of the EU
CZ-Brno: Arvutiseadmed ja nende tarvikud - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

CZ-Brno: Arvutiseadmed ja nende tarvikud

  • Avaldatud
    10/09/2011
  • Tähtpäev
    14/10/2011
  • Pakkumuste avamine
    14/10/2011
  • Leping sõlmitud
    24/10/2011
  • Täna
    02/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
30200000 Arvutiseadmed ja nende tarvikud
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
4,000,000.00 CZK
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
4,017,665.00 CZK
Pakkumuse viitenumber
PC/2011/OND
Kirjeldus

Dodávka PC a notebooků.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Teade on seotud riigihankelepinguga
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
14/10/2011 14:00
Lepingu täitmise asukoht
CPV kood

30200000 - Arvutiseadmed ja nende tarvikud

30213000 - Personaalarvutid

30210000 - Andmetöötlusmasinad (riistvara)

Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
4,000,000.00 CZK
Lepingu lõplik väärtus
4,017,665.00 CZK
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: UNIS COMPUTERS,a.s.
Postiaadress: Jundrovská 31
Linn: Brno
Sihtnumber: 624 00
Riik: CZE
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.