Publications Office of the EU
Poola-Kraków: Meditsiinilised tarbekaubad - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

Poola-Kraków: Meditsiinilised tarbekaubad

  • Avaldatud
    01/10/2016
  • Tähtpäev
    12/10/2016
  • Pakkumuste avamine
    12/10/2016
  • Leping sõlmitud
    21/11/2016
  • Täna
    03/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Szpital Uniwersytecki w Krakowie
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Hankija asukoht
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Ärivaldkond (peamine CPV)
33140000 Meditsiinilised tarbekaubad
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
5,708,611.65 PLN
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
6,336,524.70 PLN
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
33
Pakkumuse viitenumber
DFZP-LS-271-124/2016
Kirjeldus

Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów do zabiegów ortopedycznych.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Szpital Uniwersytecki w Krakowie
Postiaadress: ul. Kopernika 36
Linn: Kraków
NUTSi kood: PL213
Sihtnumber: 31-501
Riik: POL
Kontaktisik: Szpital Uniwersytecki w Krakowie, Sekcja Zamówień Publicznych, ul. Kopernika 19, 31-501 Kraków
Peamine aadress: www.su.krakow.pl
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
12/10/2016 12:35
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.