Publications Office of the EU
Hispaania-Madrid: Meditsiiniseadmed - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Hispaania-Madrid: Meditsiiniseadmed

  • Avaldatud
    10/07/2023
  • Tähtpäev
    07/08/2023
  • Pakkumuste avamine
    23/08/2023
  • Leping sõlmitud
    09/10/2023
  • Täna
    03/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
Yes
Hankija
Servicio Madrileno de Salud, Hospital Universitario La Paz
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: ES300 Madrid
Hankija asukoht
NUTS code: ES300 Madrid
Ärivaldkond (peamine CPV)
33140000 Meditsiinilised tarbekaubad
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
2,132,368.48 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
348,482.56 EUR
Pakkumuse viitenumber
P.A. 2023-0-43.
Kirjeldus

Suministro de sistema robótico para artroplastia de rodilla y cadera y suministro de material fungible para el Hospital Universitario la Paz

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://community.vortal.biz/PRODSTS/Users/Login/Index?SkinName=hospitaluniversitariolapaz
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
23/08/2023 09:30
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
2,132,368.48 EUR
Lepingu lõplik väärtus
348,482.56 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: STRYKER IBERIA S.L.
Postiaadress:
Linn: Alcobendas
Sihtnumber:
Riik: ESP
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.