Publications Office of the EU
P.N.R.-i 5. missioon - avatud menetlus uue hoone projekteerimiseks ja ehitamiseks, mis võetakse keskuses ette Potedera vara vastastikuseks kasutamiseks VIAL R.PIAGGIO's - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

P.N.R.-i 5. missioon - avatud menetlus uue hoone projekteerimiseks ja ehitamiseks, mis võetakse keskuses ette Potedera vara vastastikuseks kasutamiseks VIAL R.PIAGGIO's

  • Avaldatud
    10/06/2024
  • Tähtpäev
    11/07/2024
  • Täna
    04/09/2026
Olek
Esitamine lõppenud
Lepingu liik
Works
Uuendatud
No
Hankija
UNIONE VALDERA - Servizio Gare e Contratti
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
45262522 Müürsepatööd
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
5,325,768.58 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

Pantedera valdusõiguse VIAL R.PIAGGIO jõustamise keskusele lähetatava uue hoone lõpliku projekteerimise ja ehitamise integreeritud menetlus, et rakendada dokumendis D.M. 74/2019 ja SS.MM.II osutatud tööhõivekeskuste ja aktiivsete tööpoliitikate rakendamise kava.- P.N.R.R.-i 5. missioon

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://start.toscana.it
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://start.toscana.it
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimise meetod
Kriteerium:
Liik: quality
Kirjeldus: Offerta Economica
Osakaal (protsentides, täpne) :
Kriteerium:
Liik: quality
Kirjeldus: Offerta Tecnica
Osakaal (protsentides, täpne) :
Hinnanguline väärtus
5,325,768.58 EUR
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ei ole kättesaadav
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.