Publications Office of the EU
Saksamaa-Senftenberg: Insener-tehnilised teenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Saksamaa-Senftenberg: Insener-tehnilised teenused

  • Leping sõlmitud
    29/06/2018
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
LMBV Lausitzer und Mitteldeutsche Bergbau-Verwaltungsgesellschaft mbH
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: DED2C Bautzen
Hankija asukoht
NUTS code: DE40B Oberspreewald-Lausitz
Ärivaldkond (peamine CPV)
71300000 Insener-tehnilised teenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
0.01 EUR
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

Leistung HOAI 2013 gemäß § 56, 44, 52 und Besondere Leistungen:
LP 3-8 Umbau Sedimentationscontainer,
LP 3-8 Kapazitätserweiterung Sedimentationscontainer,
LP 1-4 Zweite Reinigungsstufe/ Filtration.
Voruntersuchung/ Filterversuche

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Not applicable
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
0.01 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: LUG Engineering GmbH
Postiaadress:
Linn: Cottbus
Sihtnumber:
Riik: DEU
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.