Publications Office of the EU
Bulgaaria-Stara Zagora: Köögiviljad, puuviljad ja pähklid - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

Bulgaaria-Stara Zagora: Köögiviljad, puuviljad ja pähklid

  • Avaldatud
    12/12/2017
  • Tähtpäev
    11/01/2018
  • Pakkumuste avamine
    12/01/2018
  • Leping sõlmitud
    02/05/2018
  • Täna
    03/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Община Стара Загора
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: BG344 Стара Загора
Hankija asukoht
NUTS code: BG344 Стара Загора
Ärivaldkond (peamine CPV)
03220000 Köögiviljad, puuviljad ja pähklid
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
920,154.00 BGN
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
916,359.92 BGN
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

Обществената поръчка включва доставка на плодове и зеленчуци за детски ясли и детска млечна кухня, детски градини и заведения за социални услуги на територията на община Стара Загора.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Община Стара Загора
Riiklik registrikood: 000818022
Postiaadress: Бул. „Цар Симеон Велики” № 107
Linn: Стара Загора
NUTSi kood: BG344
Sihtnumber: 6000
Riik: BGR
Kontaktisik: Мария Боянова
Peamine aadress: www.starazagora.bg
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
12/01/2018 14:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
920,154.00 BGN
Lepingu lõplik väärtus
916,359.92 BGN
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: „Антъни — Фреш“ ДЗЗД
Postiaadress: ул. „Васил Левски“ № 56, вх. А
Linn: Стара Загора
Sihtnumber: 6000
Riik: BGR

Ametlik nimi: „Антъни — Фреш“ ООД
Postiaadress: ул. „Васил Левски“ № 56, вх. А
Linn: Стара Загора
Sihtnumber: 6000
Riik: BGR

Ametlik nimi: ЕТ „Антони-П — Антон Петков“
Postiaadress: ул. „Граф Николай Игнатиев“ № 56, ет. 1, ап. 3
Linn: Стара Загора
Sihtnumber: 6000
Riik: BGR
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.