Publications Office of the EU
Austria-Viin: Põrandavaibad - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

Austria-Viin: Põrandavaibad

  • Avaldatud
    01/02/2023
  • Tähtpäev
    14/02/2023
  • Leping sõlmitud
    20/11/2023
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
ÖBB-Technische Services-GmbH
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: AT13 Wien
Hankija asukoht
NUTS code: AT130 Wien
Ärivaldkond (peamine CPV)
39531000 Põrandavaibad
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
333,938.88 EUR
Pakkumuse viitenumber
94018
Kirjeldus

Vaibakatete tarnimine Railjet'i ümberehitusprojekti jaoks

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
www.provia.at
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
333,938.88 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Tisca Tischhauser AG
Postiaadress:
Linn: Bühler
Sihtnumber:
Riik: AUT
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.