Publications Office of the EU
Norra-Lillehammer: Lumekoristusteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Norra-Lillehammer: Lumekoristusteenused

  • Avaldatud
    13/06/2019
  • Tähtpäev
    12/07/2019
  • Pakkumuste avamine
    12/07/2019
  • Leping sõlmitud
    01/10/2019
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
Yes
Hankija
Lillehammer Kommune
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: NO020 Innlandet
Hankija asukoht
NUTS code: NO Norge
Ärivaldkond (peamine CPV)
90620000 Lumekoristusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
6,000,000.00 NOK
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
6,000,000.00 NOK
Pakkumuse viitenumber
2019/4827
Kirjeldus

The contracting authority would like tenders for the hire of tractors, lorries, machines with drivers and equipment for snow clearing and gritting on municipal roads, residential streets, pavements and foot and cycle paths, as well as outside areas and squares with traffic.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://permalink.mercell.com/107585475.aspx
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
12/07/2019 12:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
6,000,000.00 NOK
Lepingu lõplik väärtus
6,000,000.00 NOK
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Løype Anleggsdrift AS
Postiaadress: Baklivegen 1908
Linn: Østre Gausdal
Sihtnumber: 2651
Riik: NOR

Ametlik nimi: Sigurd og Ola Grimstad AS
Postiaadress: Baklivegen 1398
Linn: Østre Gausdal
Sihtnumber: 2651
Riik: NOR

Ametlik nimi: Skei Hyttetjenester D/A
Postiaadress: Østringsvegen 322
Linn: Østre Gausdal
Sihtnumber: 2651
Riik: NOR

Ametlik nimi: Oddgeir stubberud
Postiaadress: Vestre Gausdal
Linn: bøgutua 6
Sihtnumber: 2653
Riik: NOR

Ametlik nimi: Stig Roar Opseth
Postiaadress: Solbergvegen287
Linn: Vestre Gausdal
Sihtnumber: 2653
Riik: NOR

Ametlik nimi: Jon Erik Toft
Postiaadress: Nyhusgutua 3
Linn: Follebu
Sihtnumber: 2656
Riik: NOR
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.